Scroll to Content

O OBOZIE

Chcesz pograć w piłkę w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce? Przyjedź do Wrocławia i trenuj na obiektach AWF! Oprócz treningów dwa razy dziennie, możesz także korzystać z basenu, SPA oraz centrum rehabilitacji. A przy okazji nie zapomnij zwiedzić turystycznych atrakcji regionu!

ORGANIZATOR


ROAD TO SPORT

ZAKWATEROWANIE


HOTEL*** lub Hostel

LOKALIZACJA


WROCŁAW

WYŻYWIENIE


TYLKO ŚNIADANIE, CZĘŚCIOWE WYŻYWIENIE LUB PEŁNE WYŻYWIENIE

OBIEKT


KOMPLEKS SPORTOWY AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

DOSTĘPNE TERMINY


MARZEC - LISTOPAD

ODLEGŁOŚĆ OD ZAKWATEROWANIA


HOSTEL NA OBIEKCIE, HOTEL W ODLEGŁOŚCI 2 KM

DYSCYPLINY


OBOZY PIŁKARSKIE

OBOZY LEKKOATLETYCZNE

OBOZY SPORTÓW HALOWYCH

GALERIA

PAKIET ZAWIERA

GWARANTOWANE


POBYT 2-7 NOCLEGÓW

TRENINGI 2 RAZY DZIENNIE

DARMOWY PARKING

OPIEKA KOORDYNATORA ROAD TO SPORT

HOTEL POD GRUPY SPORTOWE

OBIEKT PRZYGOTOWAŃ NAJWYŻSZEJ KLASY

INDYWIDUALNIE DOPASOWANA DIETA

OPCJONALNIE


TRANSFERY Z/NA LOTNISKO

SALA SPORTOWA, SIŁOWNIA I SAUNA

DODATKOWY PROGRAM ATRAKCJI DLA GRUP W OŚRODKU

WYJŚCIE DO AQUAPARKU

ZWIEDZANIE WROCŁAWIA

ZWIEDZANIE STADIONU WROCŁAW

WASZE PROPOZYCJE!

RYNEK RATUSZ UNIWERSYTET WROCŁAWSKI OSTRÓW TUMSKI - STARE MIASTO HALA STULECIA - OBIEKT UNESCO
RYNEK - Jeden z największych rynków w Europie, otoczony rzędami kolorowych kamienic. W jego zakamarkach można znaleźć małe księgarnie, klimatyczne kawiarnie oraz restauracje oferujące dania kuchni z całego świata! Charakterystyczny ratusz na środku placu nadaje temu miejscu wyjątkowy charakter.
RATUSZ - Perła architektury późnogotyckiej w samym sercu Wrocławia! W monumentalnym budynku wzniesionym w XIII wieku dziś znajduje się Muzeum Sztuki Mieszczańskiej. Wśród jego kolekcji można znaleźć obrazy, grafiki i rękodzieło związane z Wrocławiem. A wnętrze ratusza jest dziełem sztuki samo w sobie!
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI - Uniwersytet Wrocławski powstał w 1702 r. Europejski charakter uczelni otwartej i tolerancyjnej podkreśla jej położenie geograficzne i kulturowe – na pograniczu polskim, czeskim i niemieckim. W budynku głównym turyści mogą odwiedzić muzeum, w skład którego wchodzi historyczna Aula Leopoldina, Oratorium Marianum, Wieża Matematyczna oraz wystawy stałe i czasowe. Foto: Jar.ciurus Photo author - Jar.ciurus
OSTRÓW TUMSKI - STARE MIASTO - Najstarsza część miasta, która pierwotnie była odrębną wyspą zarządzaną przez władze kościelne. Dziś każdy może się tam zachwycać architekturą sakralną z XIII wieku, ogrodem botanicznym i malowniczymi ścieżkami. Zakochani nie mogą przegapić okazji przejścia przez Most Miłości i pozostawienia tam kłódki symbolizującej wieczne uczucie.
HALA STULECIA - OBIEKT UNESCO - Hala widowiskowo-sportowa wzniesiona w latach 1911–1913 według projektu Maxa Berga. W 2006 roku hala została uznana za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO. Obecnie hala i jej okolice są bardzo licznie odwiedzane przez zwiedzających nie tylko ze względu na sam unikatowy obiekt, ale także ze względu na otoczenie pergoli z fontanną multimedialną, Ogrodu Japońskiego oraz ZOO. W Hali Stulecia odbywają się zarówno krajowe, jak i międzynarodowe imprezy. Wśród nich znajdują się: mecze siatkówki, spektakle teatralne, koncerty muzyczne, targi książki i wiele różnych ekspozycji. Ogromna przestrzeń i imponująca kopuła stanowią dodatkową atrakcję dla uczestników wydarzeń.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju