Scroll to Content

O OBOZIE

Czy jesteście gotowi na niezapomniany obóz sportowy w jednym z najpiękniejszych miast Polski? Zabierz ekipę do Krakowa i cieszcie się piłką nożną oraz niezliczonymi atrakcjami turystycznymi na wyciągnięcie ręki. Czekają na Was profesjonalne naturalne i sztuczne boiska znajdujące tuż obok hostelu młodzieżowego. Uśmiechnijcie się - jesteście w Krakowie!

ORGANIZATOR


ROAD TO SPORT

ZAKWATEROWANIE


HOSTEL

LOKALIZACJA


KRAKÓW

WYŻYWIENIE


PEŁNE LUB CZĘŚCIOWE

ODLEGŁOŚĆ OD ZAKWATEROWANIA


NA OBIEKCIE SPORTOWYM

DOSTĘPNE TERMINY


OD MARCA DO PAŹDZIERNIKA

OBIEKTY


BOISKO Z NAWIERZCHNIĄ NATURALNĄ

MAŁE BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ

USŁUGI W MIEJSCU ZAKWATEROWANIA


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA

PAKIET ZAWIERA

GWARANTOWANE


POBYT 2-7 NOCLEGÓW

TRENINGI 2 RAZY DZIENNIE

DARMOWY PARKING

OPIEKA KOORDYNATORA ROAD TO SPORT

HOSTEL NA OBIEKCIE

ŁATWY DOJAZD DO CENTRUM MIASTA

WYŻYWIENIE

OPCJONALNIE


TRANSFERY Z/NA LOTNISKO

ZWIEDZANIE OBIEKTU AUSCHWITZ-BIRKENAU

REJS PO WIŚLE

WYCIECZKA DO AQUAPARKU LUB PARKU ROZRYWKI

WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI "WIELICZKA"

ZWIEDZANIE KRAKOWA

WASZE PROPOZYCJE!

RYNEK MIASTO SZTUKI I KULTURY ZAMEK KRÓLEWSKI WAWEL TAURON ARENA KRAKÓW STADION WISŁY KRAKÓW
RYNEK - Jeden z największych europejskich rynków, charakteryzujący się wyjątkową architekturą otaczających budynków. Wśród nich znajdują się kościół Najświętszej Marii Panny, kościół św. Wojciecha oraz słynne Sukiennice – dwa rzędy kramów, głównie z biżuterią, pamiątkami czy rękodziełem. Amatorzy dobrej kawy i smacznego jedzenia również znajdą tutaj coś dla siebie. Lokalne restauracje i kafeterie ukryte tuż za rogiem są idealnym przystankiem podczas nieśpiesznego zwiedzania krakowskiego rynku.
MIASTO SZTUKI I KULTURY - Drugie co do wielkości miasto w Polsce, które żyje historią, sztuką i kulturą. Harmonijne połączenie tradycji i nowoczesności, monumentalnej architektury i małych kamieniczek, wielopokoleniowych rodzin i przybyszów z całego świata. W mieście niegdyś uwielbianym przez polskich królów, a dziś kochanym przez studentów, każdy znajdzie miejsce dla siebie!
ZAMEK KRÓLEWSKI WAWEL - Rezydencja zamkowa zbudowana na przełomie XIII i XIV wieku. W przeszłości była rezydencją królów polskich. Teraz muzeum sztuki prezentujące bogate zbiory dzieł, porcelany, zbroi i wielu, wielu innych. Prawdziwy klejnot w kulturze i architekturze na mapie Krakowa, którego zwiedzający nie mogą pominąć!
TAURON ARENA KRAKÓW - Otwarta w 2014 roku Tauron Arena natychmiast stał się centrum sportu, muzyki i największych wydarzeń. Hala regularnie gości turnieje siatkówki, np. finały Mistrzostw Europy. Widzowie mają również możliwość oglądania zawodów w piłce ręcznej lub hokeja. To właśnie tutaj wystąpiły także największe gwiazdy sceny muzycznej, takie jak Andrea Bocelli, Lenny Kravitz, Kings of Leon czy Aerosmith.
STADION WISŁY KRAKÓW - Stadion piłkarski wybudowany w drugiej połowie XX wieku to miejsce, w którym Wisła Kraków gra mecze u siebie w polskiej lidze. Arena może pomieścić ponad 33 tysiące widzów. Zainteresowani jego wnętrzem i historią klubu mogą wziąć udział w specjalnej wycieczce. Będą mieli okazję odwiedzić wszystkie miejsca niedostępne normalnie dla fanów, w tym strefę dla VIP-ów i szatnie zawodników.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju