Scroll to Content

O OBOZIE

Czy jesteście gotowi na niezapomniany obóz sportowy w jednym z najpiękniejszych miast Polski? Zabierz ekipę do Krakowa i cieszcie się piłką nożną oraz niezliczonymi atrakcjami turystycznymi na wyciągnięcie ręki. Czekają na Was profesjonalne naturalne i sztuczne boiska znajdujące tuż obok hostelu młodzieżowego. Uśmiechnijcie się - jesteście w Krakowie!

ORGANIZATOR


ROAD TO SPORT

ZAKWATEROWANIE


HOSTEL

LOKALIZACJA


KRAKÓW

WYŻYWIENIE


PEŁNE LUB CZĘŚCIOWE

ODLEGŁOŚĆ OD ZAKWATEROWANIA


NA OBIEKCIE SPORTOWYM

DOSTĘPNE TERMINY


OD MARCA DO PAŹDZIERNIKA

OBIEKTY


BOISKO Z NAWIERZCHNIĄ NATURALNĄ

MAŁE BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ

USŁUGI W MIEJSCU ZAKWATEROWANIA


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA

PAKIET ZAWIERA

GWARANTOWANE


POBYT 2-7 NOCLEGÓW

TRENINGI 2 RAZY DZIENNIE

DARMOWY PARKING

OPIEKA KOORDYNATORA ROAD TO SPORT

HOSTEL NA OBIEKCIE

ŁATWY DOJAZD DO CENTRUM MIASTA

WYŻYWIENIE

OPCJONALNIE


TRANSFERY Z/NA LOTNISKO

ZWIEDZANIE OBIEKTU AUSCHWITZ-BIRKENAU

REJS PO WIŚLE

WYCIECZKA DO AQUAPARKU LUB PARKU ROZRYWKI

WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI "WIELICZKA"

ZWIEDZANIE KRAKOWA

WASZE PROPOZYCJE!

RYNEK MIASTO SZTUKI I KULTURY ZAMEK KRÓLEWSKI WAWEL REJSY PO WIŚLE TAURON ARENA KRAKÓW STADION WISŁY KRAKÓW STADION CRACOVII PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA KOPALNIA SOLI W WIELICZCE MUZEUM I MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU
RYNEK - Jeden z największych europejskich rynków, charakteryzujący się wyjątkową architekturą otaczających budynków. Wśród nich znajdują się kościół Najświętszej Marii Panny, kościół św. Wojciecha oraz słynne Sukiennice – dwa rzędy kramów, głównie z biżuterią, pamiątkami czy rękodziełem. Amatorzy dobrej kawy i smacznego jedzenia również znajdą tutaj coś dla siebie. Lokalne restauracje i kafeterie ukryte tuż za rogiem są idealnym przystankiem podczas nieśpiesznego zwiedzania krakowskiego rynku.
MIASTO SZTUKI I KULTURY - Drugie co do wielkości miasto w Polsce, które żyje historią, sztuką i kulturą. Harmonijne połączenie tradycji i nowoczesności, monumentalnej architektury i małych kamieniczek, wielopokoleniowych rodzin i przybyszów z całego świata. W mieście niegdyś uwielbianym przez polskich królów, a dziś kochanym przez studentów, każdy znajdzie miejsce dla siebie!
ZAMEK KRÓLEWSKI WAWEL - Rezydencja zamkowa zbudowana na przełomie XIII i XIV wieku. W przeszłości była rezydencją królów polskich. Teraz muzeum sztuki prezentujące bogate zbiory dzieł, porcelany, zbroi i wielu, wielu innych. Prawdziwy klejnot w kulturze i architekturze na mapie Krakowa, którego zwiedzający nie mogą pominąć!
REJSY PO WIŚLE - Czy chciałbyś podziwiać Kraków z zupełnie innej perspektywy? Dołącz do rejsu po Wiśle, podczas którego będziesz obserwować najcenniejsze zabytki z pokładu statku wycieczkowego. Wielbiciele białej floty mogą wybrać dłuższą podróż, np. rejs do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu.
TAURON ARENA KRAKÓW - Otwarta w 2014 roku Tauron Arena natychmiast stał się centrum sportu, muzyki i największych wydarzeń. Hala regularnie gości turnieje siatkówki, np. finały Mistrzostw Europy. Widzowie mają również możliwość oglądania zawodów w piłce ręcznej lub hokeja. To właśnie tutaj wystąpiły także największe gwiazdy sceny muzycznej, takie jak Andrea Bocelli, Lenny Kravitz, Kings of Leon czy Aerosmith.
STADION WISŁY KRAKÓW - Stadion piłkarski wybudowany w drugiej połowie XX wieku to miejsce, w którym Wisła Kraków gra mecze u siebie w polskiej lidze. Arena może pomieścić ponad 33 tysiące widzów. Zainteresowani jego wnętrzem i historią klubu mogą wziąć udział w specjalnej wycieczce. Będą mieli okazję odwiedzić wszystkie miejsca niedostępne normalnie dla fanów, w tym strefę dla VIP-ów i szatnie zawodników.
STADION CRACOVII - Stadion należący do najstarszego i nieprzerwanie istniejącego od 1906 roku polskiego klubu sportowego. Miejsce to połączenie tradycji i nowoczesności stadionu, który spełnia wszystkie wymagania dotyczące organizacji meczów Ligi Mistrzów i Europy. Goście mogą dołączyć do specjalnej wycieczki z przewodnikiem po obiekcie, w tym muzeum, strefy VIP i mediów czy szatni zawodników.
PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA - Największy park rozrywki w Polsce z ponad 80 niesamowitymi atrakcjami. Wśród nich znajdziesz zarówno te przeznaczone dla dziećmi, jak i najbardziej ekstremalne rollercoastery dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Hyperion, największa i najszybsza kolejka w Europie czeka tylko na odważnych!
KOPALNIA SOLI W WIELICZCE - Jeden z najpiękniejszych zabytków w Polsce, zlokalizowany pod ziemią. W Kopalni Soli w Wieliczce można nie tylko wędrować wąskimi korytarzami, pełnymi tajemnic. Znajdziesz tutaj również wspaniale sale, w których odbywają się wydarzenia artystyczne, np. koncerty. Kopalnia znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
MUZEUM I MIEJSCE PAMIĘCI AUSCHWITZ-BIRKENAU - Jedno z najbardziej tragicznych i traumatycznych miejsc w historii świata, w którym w czasie II wojny światowej dokonywano mordowania więźniów. Muzeum powstało na terenie byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego, aby uczcić pamięć ofiar. Jest to również ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń, które są odpowiedzialne za to, aby już nigdy nie pozwolić powtórzyć się tak tragicznym wydarzeniom.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju