Scroll to Content

O OBOZIE

Witajcie w Czechach! Nie wahajcie się i przybywajcie do Pragi, gdzie profesjonalne obozy treningowe czekają na Waszą drużynę. Trenuj dwa razy dziennie a w przerwach delektuj się smakowitą czeską kuchnią. Korzystaj także z wielu atrakcji turystycznych, które oferuje to piękne miasto!

ORGANIZATOR


ROAD TO SPORT

ZAKWATEROWANIE


HOTEL, HOSTEL LUB DOMKI WCZASOWE

LOKALIZACJA


PRAGA

WYŻYWIENIE


PEŁNE LUB CZĘŚCIOWE

OBIEKT


BOISKO PIŁKARSKIE ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ

DOSTĘPNE TERMINY


MARZEC - LISTOPAD

ODLEGŁOŚĆ OD ZAKWATEROWANIA


NA OBIEKCIE SPORTOWYM

USŁUGI W MIEJSCU ZAKWATEROWANIA


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

GALERIA

PAKIET ZAWIERA

GWARANTOWANE


POBYT 2-7 NOCLEGÓW

TRENINGI 2 RAZY DZIENNIE

DARMOWY PARKING

OPIEKA KOORDYNATORA ROAD TO SPORT

HOTEL NA OBIEKCIE SPORTOWYM

ŁATWY DOJAZD DO CENTRUM MIASTA

WYŻYWIENIE PRZYGOTOWANE Z MYŚLĄ O SPORTOWCACH

OPCJONALNIE


TRANSFERY Z/NA LOTNISKO

ZWIEDZANIE STADIONÓW STRAHOV / O2 ARENA

WIZYTA NA PRASKICH ZAMKACH

ZWIEDZANIE NA SEAGWAYACH

WYJŚCIE DO AQUAPARKU

ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM

WASZE PROPOZYCJE!

ZAMEK PRASKI STARE MIASTO Zegar Astronomiczny STAROMIEJSKA WIEŻA MOSTOWA MOSTY
ZAMEK PRASKI - Zamek Praski został wpisany do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa jako największy zamek na świecie. Na obszarze 70 000 m2 znajduje się średniowieczny zamek, wieże i ogród królewski. Zamek jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w całej Republice Czeskiej.
STARE MIASTO - Rynek Staromiejski to zabytkowa część Pragi na Starym Mieście, otoczona różnorodnymi skarbami architektury. Znajdziemy tu m.in. kościoły gotyckie i barokowe, Galerię Narodową w Pałacu Kinskich i Ratusz Staromiejski ze znanym na całym świecie zegarem astronomicznym. Wybierzcie się nadłuuuugi spacer i odkryjcie miejsca, które pięknie prezentują się o każdej porze roku.
Zegar Astronomiczny - Praski Orloj to średniowieczny zegar astronomiczny, znajdujący się na południowej ścianie Ratusza Staromiejskiego. Skonstruowany w 1410roku jest jednym z najbardziej znanych zegarów astronomicznych na świecie i popularną atrakcją turystyczną. Zegar składa się z trzech głównych części: astronomicznej - pokazującej położenie ciał niebieskich, kalendarzowej - z medalionami reprezentującymi miesiące i animacyjnej - z ruchomymi figurkami dwunastu apostołów i wyobrażeniami Śmierci, Turka, Marności i Chciwości.
STAROMIEJSKA WIEŻA MOSTOWA - Jedna z dwóch najważniejszych bram w Pradze, położona przy wjeździe do Mostu Karola. Druga to Brama Prochowa, jedna z oryginalnych bram miasta, oddzielająca Stare od Nowego Miasta. Będąc w Pradze, nie można przegapić spaceru przez świetnie zachowane bramy.
MOSTY - Praga może być nazywana miastem mostów. Ten najbardziej popularny jest Most Karola, który łączy Zamek na Hradczanach ze Starym Miastem. Na długości 516 metrów możemy podziwiać barokowe rzeźby i spojrzeć na miasto z perspektywy rzeki Wełtawy. Wybierzcie się na długi spacer z mostami w tle i poczujcie niepowtarzalną atmosferę Pragi.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju