Scroll to Content

O OBOZIE

Czy Twoja drużyna chciałaby rozwinąć swoje umiejętności sportowe, a przy tym dobrze się bawić? Nie czekajcie zbyt długo i dołączcie do naszego obozu piłkarskiego w pięknej Rijece w Chorwacji! Trenujcie na stadionie, na którym odbyły się Mistrzostwa Europy U17. Odkryjcie zapierający dech w piersiach region Jezior Plitwickich i skorzystajcie z nadmorskich plaż i Starego Miasta Rijeki.

ORGANIZATOR


Road to Sport / Unique Moments

ZAKWATEROWANIE


HOSTEL

LOKALIZACJA


RIJEKA - Chorwacja

WYŻYWIENIE


PEŁNE WYŻYWIENIE

OBIEKT


ŽUKNICA KOSTRENA - STADION PIŁKARSKICH MISTRZOSTW EUROPY U-17

ODLEGŁOŚĆ OD ZAKWATEROWANIA


ZLOKALIZOWANE W ODLEGŁOŚCI KRÓTKIEGO SPACERU LUB PRZEJAZDU AUTOKAREM (MAKSYMALNIE 5 MIN, TRANSPORT ZAPEWNIONY)

DOSTĘPNE TERMINY


23.06 - 30.06

30.06 - 07.07

07.07 - 14.07

USŁUGI W MIEJSCU ZAKWATEROWANIA


TRANSPORT NA BOISKA Z DALEJ POŁOŻONEGO HOSTELU

KOORDYNATOR POLSKOJĘZYCZNY

GALERIA

PAKIET ZAWIERA

GWARANTOWANE


POBYT NA 7 LUB 10 NOCLEGÓW (DO WYBORU)

2 SESJE TRENINGOWE DZIENNIE (90 MIN KAŻDA) PRZEZ 6 LUB 9 DNI

OPIEKA KOORDYNATORA ROAD TO SPORT

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM NA TRASIE KATOWICE - RIJEKA - KATOWICE W CENIE, DOPŁATA DO WYJAZDU Z WROCŁAWIA I WARSZAWY

KOORDYNACJA I WSPARCIE NA MIEJSCU

UBEZPIECZENIE KL, NNW I BAGAŻU

OPCJONALNIE


ZORGANIZOWANA WYCIECZKA DO PARKU NARODOWEGO JEZIORA PLITWICKIE

ZWIEDZANIE REGIONU

DODATKOWY PROGRAM ATRAKCJI DLA GRUP W OŚRODKU

WASZE PROPOZYCJE!

Jeziora Plitvickie Szerokie plaże Piękno regionu Miejski krajobraz Port Rijeki
Jeziora Plitvickie - Jeden z chorwackich cudów natury. Usytuowane w centrum kraju miejsce, w którym możesz odkryć prawdziwe kolory natury przeglądając się w turkusowych wodach jezior, skąpany w otaczającej zieleni. Weź głęboki oddech i wyrusz na spacer pełen zachwytów!
Szerokie plaże - Zmęczony po sportowej rywalizacji? Nie wierzymy, że byłbyś w stanie przejść obojętnie obok pięknych chorwackich plaż. Wyobrażasz sobie delikatną bryzę na swojej twarzy, dźwięk fal rozbijających się delikatnie o brzeg, uczucie ziarnek piasku na swoich stopach? Pojedź i poczuj to wszystko na własnej skórze.
Piękno regionu - Czy wiesz, że Rijeka jest trzecim pod względem wielkości miastem w Chorwacji? W dodatku, jest ono otoczone przez inne obrazkowe miejsca, takie jak Opatija, Lovran, Mošćenička Draga czy Medveja. Każde z nich jest unikalne i ma coś do zaoferowania tym, którzy je odwiedzają. Razem tworzą piękno regionu, który tylko czeka, by zostać odkrytym.
Miejski krajobraz - Zanurzmy się teraz w mieście! Bliskość Morza Adriatyckiego oraz gór Risjnak to nie jedyne atrakcje w tym miejscu. W Rijece znajdziesz wiele muzeów, tajemniczy zamek Trstat, czy też tętniącą życiem promenadę Korzo, gdzie spotkasz nowych przyjaciół i napijesz się aromatycznej kawy w jednej z przytulnych kafeterii.
Port Rijeki - Będąc w najważniejszym mieście portowym Chorwacji niemożliwością jest przegapienie miejsca, w którym toczy się handel oraz przemysłowe życie miasta. Codzienna rutyna skomponowana z ciężkiej i radosnej pracy pośród doków i imponujących statków zostawi w Tobie wspomnienie unikalnego miejsca.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wypełnij formularz - wkrótce się skontaktujemy

Wpisz nazwę turnieju